Elixír mládí – pleťová řada Collagen Active

Každá z nás si přeje být krásná a vypadat mladě co nejdéle. Svěží, zářivá, zdravá a krásná pleť bez vrásek je proto pro nás prioritou číslo jedna. A právě proto vám chci představit řadu Collagen Active, která je pro stárnoucí pleť, od 35 roku téměř jako stvořená!

Kolagenová vlákna jsou vlastně takovou nosnou strukturou pokožky. Pokud bychom se rozhodli navrstvit kolagenová vlákna do tloušťky 1 mm, vydržela by zatížení více než 10 kilogramů. Vlastně takové silnější lano.

Už víte, proč je důležité, aby neztrácela svoji pružnost a pevnost? Protože se to projeví na vaší pokožce. Pokožka povadne a ztratí svoji elasticitu.

Právě proto vznikla pleťová řada Collagen Active, která obsahuje jako hlavní složku hydrolyzovaný kolagen, který nejsnáze proniká do pokožky.

Péče o pleť začíná čištěním, pomocí našeho krémového mycího gelu. Ten obsahuje hlavní složky:

– hydrolyzovaný kolagen

– kyselinu myristovou

– kyselinu laurovou

– vitamin E

Přitom kyselina myristová se získává z muškátového oříšku a skvěle pomáhá obnově obranyschopnosti pokožky, pomáhá v boji proti stárnutí pleti. Kyselina laurová se získává z vavřínového oleje a zajímavé je, že je také součástí mateřského mléka v raném dětství a chrání děti a jejich organismus před nemocemi. Tato kyselina má antioxidační a antimikrobiální účinky.

Vitamín E (tocopherol) bývá nazýván také vitamínem mládí. Je to silný antioxidant, chrání buňky proti působení volných radikálů. Pomáhá pleti vypadat mladší, vyživuje a hydratuje ji, regeneruje buňky a zvyšuje odolnost kůže proti působení UV paprsků.

Další skvělý pomocník, který následuje v procesu péče o pokožku hned po čistícím gelu je pleťové, hydratační tonikum Collagen Active.

Jeho hlavními složkami jsou:

– hydrolyzovaný kolagen

– vitamín E

– výtažek z vilínu virgínského

Zde je úžasný pomocník pro pleť právě vilín virgínský, který zlepšuje mikrocirkulaci, pomáhá odvádění tekutin z pokožky a zmírňuje otoky. Má taktéž silné antioxidační účinky, tonizuje pokožku a zužuje póry.

Po čištění pleti následuje ošetření intenzivním liftingovým krémem Collagen Active.

Pleťový krém je možné použít na denní i noční ošetření a kromě hydrolyzovaného kolagenu obsahuje i kyselinu hyaluronovou, jejíž vlastností je uzamknout vlhkost v pokožce a zachovat tak hydrataci pleti.

Díky tomu je pleť krásně hydratovaná, vypnutá a svěží. Regenerační účinek krému je podpořen výtažkem z aloe vera, která se hodí skvěle pro všechny typy pleti. Tato hojivá rostlinká má silné regenerační účinky a pleť je tak díky těmto složkám vyživená, zdravá a krásná.

K pleťovému krému je samozřejmostí i naše oční zpevňující esence proti váskám.

Pleťovou řadu Collagen Active ještě doplňují zpevňující a liftingová emulze na obličej a krk a také modelující gel na ovál obličeje, který navíc obsahuje kofein, který rozproudí a podpoří procesy v pokožce. Tato séra se dají skvěle použít také na problematické partie těla, protože redukují i tukové podkožní vrstvy.

Celou sérii pleťové řady Collagen Active završuje ještě pleťová maska s kolagenem a oční křišťálová kolagenová maska.

Je to komplexní péče, kterou si vy rozhodně zasloužíte a vaše pleť se vám za ni odvděčí krásným, svěžím vzhledem bez vrásek!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů