Vítejte ve světě TianDe…

TianDe je kosmetika s vysokým podílem bylinných složek, která je vyráběna na základě starodávných receptur z Číny a Tibetu. Její sílu a léčivé účinky si může nejlépe vyzkoušet každý sám na sobě.

Hodnocení účinnosti a kvality kosmetických prostředků se provádí v souladu se všemi pravidly a metodikami vypracovanými pro farmaceutické přípravky.
Koncepci kosmetiky TianDe tvoří nejnovější kosmetické receptury zaměřené na udržení a obnovení vlastních mechanizmů pokožky. Tyto prostředky mají na pokožku imunomodulační účinek spočívající v tom, že působí na příčinu problému a ne na následek.

Kosmetické řady výrobků společnosti TianDe jsou založeny na systémovém přístupu k zachování krásy pokožky.

Jednotlivé řady produktů jsou tvořeny přípravky pro povrchové čištění pleti, systematické hloubkové čištění, tonizaci, hydrataci a ochranu mladé pleti, ošetření pleti aknózní či jinak zatížené a citlivé, ekzematické pokožky. Také zde najdete produkty speciálně připravené pro obnovu pokožky na buněčné úrovni a lifting.

Exkluzivita přípravků TianDe spočívá především v síle přírodních ingrediencíí. Výtažky z ovoce, bylin, květů, éterické oleje a extrakty z léčivých rostlin, unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, žraločí chrupavka a další) zpracované s využitím vysokých technologií moderní vědy a techniky získávají silné efektivní účinky pro pokožku.

Rostlinné suroviny používané při výrobě výrobků TianDe jsou pěstovány pouze v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu a sbírají je vyškolení odborníci v určitých obdobích podle lunárního kalendáře. I voda používaná v kosmetických přípravcích se získává z léčivých pramenů a mořských hlubin, čistí se pomocí membránových technologií a obohacuje se výživnými látkami a stopovými prvky.
Kosmetické výrobky jsou vyráběny v podnicích Číny, Ruska a certifikovány na území Ruska.
Výroba produktů společnosti TianDe splňuje mezinárodní standardy kvality (ISO 9001:2002).
Všechny přípravky péče o pokožku byly vytvořeny s respektováním mezinárodních požadavků.

Spektrum produktů TianDe je přitom pestré. Přes kosmetické produkty, vhodné pro každý typ pleti, přes tělovou a vlasovou kosmetiku, až po bylinné, harmonizační vložky, náplasti na bolest, bylinné harmonizační čaje, či ekologické prací koule, které šetří nejen přírodu, ale i Vaši peněženku 🙂

Pojďte se podívat do světa TianDe a objevte něco, co již bylo téměř zapomenuto…

 

Heart Tree TianDe

Uložit

Uložit

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů