Vyzrajte na akné a problematickou pokožku

Čistá, krásná a sjednocená pleť bez vřídků, pupínků a vrásek. To je snem každé ženy, ale i muže. Někdy se nám boj s pupínky zdá jako neustálý a nekonečný, někdy i jako boj s větrnými mlýny. Děláme všechno možné a ne a ne se jich zbavit. Navíc se pleť leskne, až hrůza. Vím, o čem mluvím. Puberta se na mé pleti docela hezky vyřádila…

V dnešní době jsme přehlceni a zaplaveni reklamami, které nám nabízí nejrůznější moderní přípravky, některé až zázračně působící. Bohužel opak je však často pravdou. Člověk „vyhodí“ peníze za přípravek, který často nepomůže, anebo pomůže jen na chvíli.

Na co bychom se však měli zaměřit, je řešení akné a problematické pokožky jako celku. Jedná se totiž o komplexnější problém. TianDe nám nabízí právě takové komplexní řešení, v podobě svých přípravků.

Jak tedy můžeme s akné jednoduše zatočit?

Jelikož je nutné s problematickou pokožkou zatočit komplexně, je vhodné tělo očistit od toxinů a udělat jeho očistu. Na to je vhodný čaj s ostropestřcem mariánským, který čistí krev, tělo a má blahodárný vliv na játra, která pokud jsou dlouhodobě zatěžována, projeví se to právě i na naší pokožce.

Souběžně je vhodná také kúra z detoxikačních náplastí, která trvá alespoň 10 dní. Večer před devátou hodinou proveďte koupel nohou na dvacet minut, stačí dvě polévkové lžíce koupelové soli do kbelíku s teplou vodou. Potom nohy vysušíme a nalepíme detoxikační náplasti. Ráno odlepíme, pořádně umyjeme nohy a použijeme krém s hadím tukem.
Během detoxu nejsou vhodné mléčné výrobky, konzumace alkoholu a bílé pečivo.

Očista pleti

Pro péči o pleť je velice vhodná kosmetická řada Master Herb. V jejím složení se nachází 12 účinných bylin, které bojují s nedostatky pleti a léčí ji – šalvěj, aloe vera, zimolez, ibišek, zelený čaj, máta peprná, řimbaba obecná, jojoba, kořen třapatky nachové (echinacea), bambus, mořské řasy a vilín virginský.

Výtažky z bylin zklidňují podrážděnou pokožku, mírní příznaky svědění a potlačují olupování. Také mírní a klidní otoky, zlepšují výměnné procesy, vyživují, hydratují a obnovují poškozenou pokožku. Řada Master Herb obsahuje čistící gel, pleťovou vodu, krém na akné a jizvy, gel na obličej na akné, čistící masku na obličej a fytokorektor pro lokální zásahy. Je vhodné používat celou řadu právě pro svou komplexnost v péči o problematickou pokožku.

Při péči o problematickou pokožku je také vhodné dodržovat tato doporučení:

– před použitím kosmetických přípravků si důkladně omyjte ruce, ideálně intim gelem s koloidním stříbrem

– používejte jiné ručníky na pleť obličeje a na tělo

– často měňte ručníky i potahy polštářů

– pravidelně používejte pleťovou řadu Master Herb 🙂

 

Uložit

Uložit

Uložit

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů