Ženské problémy? Zkuste bylinné vložky!

Asi každá z nás už se někdy setkala s tzv. „ženskými problémy“. Ať už se jednalo o bolestivou menstruaci, nebo různé mykózy a záněty, v horším případě problém s cystami nebo jiné gynekologické onemocnění. Pokud patříte mezi „šťastlivky“ a potrápí vás občas jen nějaká ta bolístka podbřišku v rámci vašeho cyklu, můžete být ráda 🙂

Vím, o čem mluvím. Pravidelně jsem trpěla urputnými bolestmi břicha a to nejen během své periody, ale i v průběhu běžných dnů, kdy mi pro změnu praskla cysta a já nemohla bolestí ani chodit. Kdo to zažil, asi ví, o čem mluvím.

Nehledě na to, že si my, ženy, dobrovolně zaděláváme na další záněty a výtoky už jen tím, že používáme chemicky bělené tampóny, ale i ty nebělené, které nám zadržují nechtěnou tekutinu v těle. A co si budeme povídat, často se dlouho nedostaneme na toaletu, a tak není divu, že co má jít ven a nejde, začíná dělat paseku, která se nám zanedlouho projeví v podobě výtoku či rovnou zánětu.

Před rokem a půl jsem objevila bylinné vložky od tianDe. Je jich hned několik druhů, každé obsahují jiné bylinky a zaměření.

Vložky tianDe jsou především suchý bylinný zábal a až na druhém místě vysoce kvalitní, hygienické prostředky. Povrch vložek se skládá z přírodní bavlny a má nejvyšší míru absorpce vody, která zabraňuje vzniku podráždění, pálení a svědění.

Aromaterapeutické účinky vložek tianDe jsou zajištěny díky unikátní kombinaci bylin, jejíž patentovaná formule je přísně chráněna farmakology v Číně.

Léčivé složky čínských bylin aktivně působí na sliznice vnějších pohlavních orgánů a přispívají tak k normalizaci flóry, odstranění nepohodlí, podráždění a zápachu.

Každá žena si zaslouží to nejlepší pro sebe a své zdraví, protože to máme jen jedno. Navíc, díky tianDe vložkám se budete celý den cítit svěží a psychická pohoda je taky hodně důležitá. Co myslíte?

Chcete se o vložkách dozvědět víc, nebo je rovnou vyzkoušet? Napište mi o vzorky a více informací! Kontaktní formulář ZDE>>>


Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů